Ladislav Větvička: Co ste si zvolili, to mate

politika

To se mi libi, jak se tři miliony a třistapadesat devět tisic lidi (32% všeckeho obyvatelstva) raduje, že si zvolilo hezkeho prezidenta a že fčil už bude konečně hezky na světě. O tu osobu přece ale vubec nejde, píše bloger Ladislav Větvička.

Ladislav Větvička: Co ste si zvolili, to mate
Ladislav Větvička
4. února 2023 - 04:20

Byla to enem posledni kostka domina, keru bruselsko-amerycka vlada narodni fronty potřebovala k temu, aby do dalšich voleb zničili všecko.

Maju k temu naprosto volne pole a nikdo jim v tym nemože zabranit. Jak řikaju u nas chlopi v hospodě, fčil maju ten magnat k temu, aby si zrobili, co jim bude přikazane.

Ladislav Větvička: Volby dopadly super, enem detajly se musi poopravit

Takže pro co ste hlasovali? Třeba pro zvyšeni dani, přijeti kvot pro černoušky, zavedeni eura, lezbicko-homoseksualni vyučovani do škol, zvyšeni dani pro chude, zvyšeni dani z majetku pro bohate (ano, i ty, kokote z Dolni Lhoty budeš platit každoročně procento z majetku - u pruměrneho baraku nebo kvartyru robi jedno procento padesat tisic), přijeti cizich armad na naše uzemi (už tady vlastně su), nove pseudodaně z CO2 pro všecky, keři čimsik topi nebo maju auto a leju do něho ty nafty, uměla inflace može pokračovat, zakažu vam chov domacich zviřat, slepicama počinaje, eletryku a plyn budete platit jak střeleni, nebudete mět prachy na cestovani, ale represe proti nespravnym nazorum vas nauči cestovat v čase, třeba do sedumdesatych, nebo padesatych roku...

Mam pokračovat? Asi ni, že? Vas se to přece netyka a ta mobilizace a nasazeni našich synku na vychodni frontě tež ni.

Tuž, dobru noc. A nebuďte smutni, na světě je furt hezky.


(rp,prvnizpravy.cz,blog,foto:arch.)


Anketa

Je v pořádku, že na budově Národního muzea v Praze visí ukrajinská vlajka?

Ano 40%
transparent.gif transparent.gif
Ne 60%
transparent.gif transparent.gif