Svátek má: Jakub

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• ale já si nepřeji být takto stupidně roz/započítáván od 89 pomocí vysokoškolské zpolitizované smradlavé ideologie kapitalismus,nebo pravicový kapitalismus,nebo si takto rozpočítávejte záchodovou štětku a toaletní papír na záchodě od počátku 1989.
• třeba na své luxusní autíčka a na své rezavé křápy,kterých se chcete zbavit dělejte ve své luxusní garáži,tam se můžete vysokoškolsky kapitalisticky zpolitizovaně rozpočítávat třeba do nekonečna,ale já si nepřeji být takto stupidně roz/započítáván od 89.
• a nejsem ani pravičák ani levičák zpolit.vysokoškoláčci,takže si vysokoškolské zpolitizované kapitalistické rozpočítávání nikoliv na mě,ale třeba na své luxusní autíčka a na své rezavé křápy,kterých se chcete zbavit dělejte ve své garáži.
• ,já se žádnou politickou vysokoškolskou ideologií nenechám nikdy manipulovat,jako svobodný člověk a to platí bez vyjímky i pro ideologii kapitalismus,pravicový kapitalismus zpolit. vysokoškoláčci a nejsem ani pravičák ani levičák zpolit.vysokoškoláčci.
• BIBLE:Žalm:125,3Nesetrvážezloz​vůlenaúděluzpravedlivých,abysn​adnevztáhlispravedlivísvérucek​podlostem.4Hospodine,prokaždob​rodobrým,těm,kdomajípřímésrdce​.5Alety,kdouhýbajínasvékřivola​késtezky,zaženeHospodinspachat...
• Já jsem hodně sečtělí,nabiflovaný a mám skutečně věrohodné informace,takže Vám zpolitizovaný vysokoškoláčci nedoporučuji,aby jste mě provokovali,já se žádnou politickou vysokoškolskou ideologií nenechám nikdy manipulovat,jako svobodný člověk.
• ale zpolit. VŠ pravičáci kapitalisti z vysokoškolských kapitalistických pravičáckých stran ti ho stejně vyluxují hned při krizi dokonce s guvernérem Národní České banky a je to cajk u vysokoškolských zpolitoz. pravičáčků vysokoškoláčků od počátku 1989/91.
• takže si můžeš šetřit jak chudák na důchod,ale zpolit. VŠ pravičáci kapitalisti z vysokoškolských kapitalistických pravičáckých stran ti ho stejně vyluxují hned při krizi dokonce s guvernérem Národní České banky a je to cajk u pravičáčků vysokoškoláčků
• a je to pravičácky kapitalisticky(přesněji řečeno odeesácky,topácky tradičně a nebo mám napsat i Vencovsky Klausovsky) cajk, v ČR v kapitalismu,takže si můžeš šetřit jak chudák na důchod,ale zpolit. VŠ pravičáci ti ho stejně vyluxují hned při krizi.
• obrat chudé lidi,nebo chudé důchodce o miliardy až desítky miliard/přelom roku 2008/2009 a nacpat ty prachy kapitalistickým privilegovaným podnikatelům a je to pravičácky kapitalisticky(přesněji řečeno odeesácky,topácky tradičně) cajk, v ČR v kapitalismu.
• a nebo dáme si hospodářskou krizi přelom roku 2008/2009 pomocí ideologie kapitalismus pravicový kapitalismus,obrat chudé lidi,nebo chudé důchodce o miliardy až desítky miliard a nacpat ty prachy kapitalistickým privilegovaným podnikatelům a je to cajk.
• Manipulovat pomocí politických ideologií a kurvit českému středoškoláku jeho život pomocí vysokoškolské politické ideologie kapitalismus a pravicový kapitalismus pomocí nadnárodní co nejnižší ceny práce a nebo dáme si hospodářskou krizi nebo vireček SARS.
• Extremisté SPD a jejich tzv. vlastenčení ve členech jasně ukazuje,proruské kolaborantské postoje. Foldyna,Blaško,David,Bašta a další. To je teda spolek.
• VŠ zpolit. pokrytci.Můžu klidně pokračovat zpolitizovaný vysokoškolský kapitalisti,furt si myslíte ,že budete dělat pomocí ideologie kapitalismus a pravicový kapitalismus z nás řadových chudý lidí ukroše,no kuloví,já už Vám na udičku neskočím.
• ,proč jim trvalo desítky let vysokoškolským kapitalistům ideologie kapitalismus pravicový kapitalismus,než nám poslali jen něco,to se Vám vysokoškolský kapitalisti ideologie kapitalismus,pravicový kapitalismus nehodí do krámu co, VŠ zpolit. pokrytci.
• že nám kapitalistická USA nevrátila veškeré zlato,které nám sebrali kapitalistický němci/v této době byl v Německu kapitalismus/,proč jim trvalo desítky let vysokoškolským kapitalistům ideologie kapitalismus pravicový kapitalismu,než nám poslali jen něco.
• a kdy chudý lidé pak na hladomor chcípali v ideologii kapitalismu po Spojených Státech.A nebo se mám zeptat i takhle,čím to je,že nám kapitalistická USA nevrátila veškeré zlato,které nám sebrali kapitalistický němci/v této době byl v Německu kapitalismus/
• Soudružka Bobošíková kandiduje za Flákance? Po Bruselu,alespoň nějaké koryto by nebylo? Pitomci,fašouni nebo komanči je to jedno. Husákova svazačka bojuje.
• A nebo jak furt s Havlem manipulujete a s listopadem 1989,že nás jako zachránil,když rusáci navázaný na Kreml si už dávno rozdělili státní majetek SSSR jen pro sebe a měli už dávno Československo v řiti a komouši v této zemi už dávno převlékali kabáty.
• Ale kdy pak píšete,že pouze v socialismu chcípali lidé hladem,když bylo sucho,tedy kapitalisticky vysokoškolsky zpolitizovaně manipulujete pomocí kapitalistických vysokoškolských stran v ČR a myslíte si,jaký jste světový zpolit vysokoškoláčci od 89.
• a kdy chudý lidé pak na hladomor chcípali v ideologii kapitalismu po Spojených státech.Ale kdy pak píšete,že pouze v socialismu chcípali lidé hladem,tedy kapitalisticky vysokoškolsky zpolitizovaně manipulujete a myslíte si,jaký jste světový vysokoškolá...
• A nebo kde jsou ty prachy z akcií z roku 1929 z USA ,než kapitalistický vysokoškolský finančníci ideologie kapitalismus,pravicový kapitalismus vytunelovali akcie a kdy chudý lidé pak na hladomor chcípali v ideologii kapitalismu po Spojených státech.
• tak mě tedy vysvětlete,čím to je,že ty největší kapitalistický boháči,jsou ty největší podvodníci.A nebo kde jsou ty prachy z akcií z roku 1929 z USA ,než kapitalistický vysokoškolský finančníci ideologie kapitalismus,pravicový kapitalismus